KURS PROWADZONY – JEDYNA EDYCJA W TYM ROKU 

5.luty – 17.marzec 2024 rok

Gotowa
na Miłość

Dla kobiet, które z odwagą chcą otworzyć się na miłość i przyciągnąć do swojego życia wymarzonego partnera

MIŁOŚĆ
PEWNOŚĆ SIEBIE
kobiecość

Otrzymasz esencję wiedzy o działaniu żeńskiej energii na mężczyzn i przyciąganiu miłości do swojego życia

Pokonasz przeszkody i blokady, które stoją na drodze do upragnionego związku

Rozbudzisz swoją kobiecość, pozbędziesz się poczucia pustki, rezygnacji i niskiej samooceny! Staniesz się bardziej atrakcyjna dla siebie i w oczach mężczyzn

Otworzysz się na miłość i znów zaczniesz chodzić na randki. Zaczniesz pewniej i łatwiej komunikować się z mężczyznami

Wiem, jak to jest…

Po wyjściu ze związku, który dotkliwie mnie zranił, nie byłam w stanie przyjąć nawet drobnego zainteresowania ze strony jakiegokolwiek mężczyzny. W moim ciele wibrował lęk i uprzedzenie. W samotne wieczory, czy piękne zachody słońca, czułam tęsknotę za bliskością i dzieleniem chwil z kimś wyjątkowym. Wiele razy wątpiłam, czy kiedykolwiek pokocham kogoś i będę kochana. Wyjście na pierwszą randkę, było jak skok do zimnej wody w upalny dzień. Jednak otwarcie się na nowego partnera i rozwój w obszarze miłości, okazały się największą przygodą mojego życia.

Pomogę Ci na nowo uwierzyć, że możesz kochać
i być kochana!

korzyści

z kursu

01. wspierające narzędzia
By stać się świadomą swej wartości kobietą o wysokich standardach
02. nabierzesz siły i odwagi

Pokonasz swoją niepewność i zniechęcenie, ucząc się, jak randkować  z lekkością i czystym umysłem

03. OTWORZYSZ SIĘ NA MIŁOŚĆ

Będziesz gotowa przyjmować i widzieć coraz więcej dobrych rzeczy płynących ze strony mężczyzn. Będzie tylko kwestią czasu, aż pojawi się ON!

04. klarowność w pragnieniach

Określisz cechy partnera i wizję upragnionego związku i już nigdy więcej nie zgodzisz się na mniej

05. ustawisz granice

Nauczysz się ufać wewnętrznym granicom, porzucisz kontrolę i pozwolisz miłości swobodnie płynąć

06. słownik randkowania

Dowiesz się, jak wybierać słowa podczas spotkań z mężczyznami, tak aby kreować połączenie i emanować kobiecością

dla tych…

Dla kogo jest kurs
Gotowa na Miłość?

  • Singielek i kobiet w związku, które od dłuższego czasu są same i czują się zrezygnowane
  • Kobiet, które czują, że chcą przetransformować swój wzorzec miłości z poprzednich związków i odzyskać poczucie własnej wartości
  • Kobiet , którym brakuje odwagi i motywacji, by otworzyć się na miłość
  • Kobiet, które zamknęły się intymnie na mężczyzn i utrudnia im to komunikację z płcią przeciwną
  • Kobiet, które pragną czuć się kobieco u boku mężczyzny i nie wchodzić w role, które szkodzą im i związkowi
  • Gotowych połączyć obszar miłości własnej i miłości romantycznej w jedną ścieżkę samopoznania
  • Kobiet, które wciąż przyciągają podobne historie i wchodzą w związki z nieodpowiednimi” mężczyznami
w kursie

co otrzymasZ

6 modułów

Z nagraniami audio, wideo, materiałami PDF i 60 stronicowym Lovebookiem do pracy indywidualnej.

Praktyczne narzędzia

Mantry, wskazówki i porady do transformacji miłości. Medytacje, afirmacje i celebracje czułości. Techniki pracy z ciałem, energią, cieniem i z uwalnianiem emocji. 

Skrypty rozmów

Jak mówić, by inspirować męskość i wyrażać kobiecość, oraz Jak mówić, by kreować miłość”.

DEDYKOWANA GRUPA NA FB

Zamknięta przestrzeń do rozmów, inspiracji i wsparcia oraz kontakt z prowadzącą, abyś czuła się pewnie w swoim procesie.

SPOTKANIA NA ŻYWO

Spotkania live 2x w tygodniu  w grupie na Facebooku

SESJE Coachingu grupowego

Sesje somatic coachingu grupowego 2h Wtorki 18.00-20.00

O MNIE

Nazywam się Magdalena Woskowicz, w skrócie Madi

Byłam w miejscu, w którym wizja szczęśliwego związku wydawała się nieosiągalna, a bagaż przeszłych doświadczeń przygniatał mnie niemal fizycznie. W sercu wierzyłam jednak, że szczęśliwa miłość istnieje, dlatego postanowiłam poznać przyczyny swoich niepowodzeń. Wiedza i praktyka, którą zdobyłam odmieniły moje życie miłosne i rodzinne.

Dziś dzielę się z Tobą narzędziami, dzięki którym i Ty przyciągniesz miłość i radość do swojego życia. Z moich narzędzi skorzystało już setki kobiet, podczas sesji indywidualnych i programów online. Dzięki głębokiej pracy ze mną zmieniają swoją energię i otworzysz się na miłość w życiu. Wyjdziesz ze stagnacji i w esencji kobiecej energii wykreujesz miłość, jakiej pragniesz. 

OPINIE
moich KLIENTEK

och, ach!

„Praca z Madi jest niezwykle inspirująca i pokazuje wiele podświadomych zachowań. Bardzo cenię sobie nasze rozmowy i wzajemną pracę. Polecam bardzo Wam wszystkim.

~ Aleksandra

„Madi pomogła mi obiektywnie ocenić sytuację, kiedy nie byłam pewna swoich odczuć. Dała mi wsparcie, bym mogła upewnić się w tym, co czuję. Poczułam się dowartościowana jako kobieta. Dzięki temu zakończyłam toksyczny związek i wreszcie zrozumiałam, że zasługuję na więcej.

~ Angelina

„Świat potrzebuje takich kobiet jak Ty Madi – czułych, mądrych, delikatnych, a jednocześnie stanowczych i stojących za sobą. Czytanie Twoich myśli to balsam dla głowy i serca.

~ Alina

„Polecam Madi jako miłosną przewodniczkę. Pomogła mi wyjść z bardzo trudnego procesu po wyniszczającym związku z Narcyzem i zrozumieć procesy, które mną kierowały. Dzięki niej weszłam w zdrowy i karmiący związek, świadomie i z szacunkiem, a przede wszystkim z dojrzałością i otwartością.

~ Grażyna
ZAWARTOŚĆ

Część modułów i lekcji

Moduł 1 | Plan i Wizja Wymarzonego Związku

Jeśli nie wiesz czego pragniesz, nigdy tego nie dostaniesz. Żaden plan, żadna wizja, ani nawet afirmacja nie zadziała, jeśli jasno nie sprecyzujesz swoich marzeń i pragnień.

Kurs zaczynamy od określenia, jakiego związku i partnera tak naprawdę szukasz. Kogo chcesz przyciągnąć do swojego życia?  Jasno określisz swoje potrzeby i marzenia, które będą podstawą dla stworzenia planu i wdrożenia kolejnych kroków działania. Zaczniesz też pracować z mantrą i wizualizacjami.

Moduł 2 | Randkowy Czysty Umysł, aż Pojawi się On!

Jeśli randkowanie kosztuje Cię zbyt wiele niepewności i nieprzespanych nocy, to znaczy, że pora podnieść poprzeczkę i postawić się w roli tej, która jest zdobywana.

Z tego modułu dowiesz się, jak zachowywać się na randkach, co mówić a czego nie mówić i co zrobić, żeby do randki w ogóle doszło. Mężczyźni znów zaczną zwracać na Ciebie uwagę, a Ty zaczniesz przełamywać strach i wewnętrzne opory przed randkowaniem.

Nauczę Cię, jak dzięki osadzaniu się w kobiecej energii randkować lekko, aż u Twojego boku nie pojawi się ten właściwy. 

Moduł 3 | Gotowa na siebie. Uwalnianie blokad i otwieranie się na kobiecość

W tym module odblokujesz i rozwiniesz potencjał swojej żeńskiej energii. Zadbamy o to, byś odbudowała poczucie własnej wartości, uwierzyła w swój potencjał i wyzbyła się wewnętrznych blokad oraz niewspierających przekonań. Nauczysz się, jak być zawsze „pierwszą dla siebie” i dlaczego to jest takie ważne.

Włączysz swój kobiecy vibe, który powoduje, że naturalnie jesteś atrakcyjniejszą w oczach mężczyzn. To pozwoli Ci stać się kreatorką miłości, jakiej pragniesz. Zaczniesz działać na mężczyzn jak magnez!

Moduł 4 | Kreuj miłość własną i romantyczną

Jeśli prawda o tym, że kobiety w większym stopniu odpowiadają za kreowanie połączenia w związku wydaje Ci się nie fair, to po tym module, będziesz szczęśliwa, mogąc wziąć sprawy w swoje ręce. Nie będziesz już nigdy „ciężko pracować”, by zasłużyć na miłość, zrozumiesz, że powodzenie w miłości jest kwestią Twojej energii!

Miłość w związku i jej brak najbardziej z wszystkich aspektów wpływa na zadowolenie z życia. Nauczysz się, jak podążać za swoim pragnieniem i wybierać partnera z pozycji kobiety o wysokich standardach. Nauczysz się, jak mówić o swoich potrzebach i wyrażać siebie.

Dostaniesz skrypty, jakich słów używać, aby  inspirować mężczyznę do głębszego połączenia z Tobą i zaangażowania w związek i relację.

Moduł 5 | Żółte i Czerwone flagi - jak odczytywać sygnały i stawiać granice

W tym module poznasz alarmujące zachowania, słowa i gesty, które są dla Ciebie sygnałem, że ten mężczyzna może nie być dla Ciebie. To żółte i czerwone flagi, których sprawne odczytanie uchroni Cię przed zawodem i rozczarowaniem.

Z obawy przed porzuceniem, czy samotnością kobiety często w relacjach partnerskich ignorują sygnały ostrzegawcze. Mamy tendencję do idealizowanie zarówno mężczyzn, jak i relacji z nimi. Często też widzimy te flagi, ale nie wiemy, co zrobić, jak się zachować i jak wyznaczyć oraz ochronić nasze granice.

Na drodze po upragniony związek, wielu z mężczyzn, z którymi być może przyjdzie Ci się spotkać, zaledwie „odwiedzi” Twoje życie na moment. Żółte i czerwone flagi pomogą Ci zrozumieć, co naprawdę kryje się pod wprawiającymi w zakłopotanie męskimi słowami i zachowaniami. Mocniej określisz swoje granice i dzięki temu będziesz konsekwentnie dążyć do wizji związku, jakiego naprawdę pragniesz z uznaniem dla siebie i szacunkiem z jego strony. 

Moduł 6 | Szanuję Męskość i Wyrażam Kobiecość

Będąc z mężczyzną często wchodzimy w role, które nie mają nic wspólnego z miłością romantyczną.

W tym module dowiesz się, jak mówić do mężczyzny, by szanować jego męskość, a jednocześnie wyrażać swoją kobiecą emocjonalność i delikatność. Otrzymasz również gotowe skrypty rozmów i zwrotów.

Emocje przestaną Cię obezwładniać i popychać do desperacji, a zamiast tego staną się paliwem w relacji z mężczyzną. On po prostu będzie chciał być blisko!

Twoja
Inwestycja

Ten kurs jest dostępny z prowadzeniem

Kurs prowadzony

 wersja sky

2490 zł

1190 zł

– Platforma kursowa z dostępem na 6 miesięcy
– 6 obszernych modułów z wiedzą i video
– Lovebook PDF do pobrania, czyli 60 stron pięknie opracowanych wyzwań, które odmieniają życie miłosne na zawsze!
– Miłosne case study, które z wiedzy czynią praktykę !

-Live’y i sesje Q&A 2x na tydz

– COACHING GRUPOWY 2H/NA TYDZIEŃ

BONUS

FEMININE EMBODY MASTERCLASS o wartości 590,00 zł

Poznasz wiedzę z kursu „Miłosny rezonans” i sprawisz, że mężczyźni zaczną szaleć za Tobą

 

Możesz także dokonać płatności tradycyjnym przelewem na nr konta: 37 1090 1463 0000 0000 4646 5081 Magdalena Woskowicz

Jeśli potrzebujesz zapłacić w II ratach to napisz na kontakt@lovesencja.pl

Pozbądź się uczucia samotności i otwórz się na miłość!

Odcinając się od pragnienia bycia z mężczyzną, możesz popaść w lęk i niewiarę, w której doskwiera poczucie osamotnienia, niepewności, braku szczęścia, harmonii i stabilizacji. 

Wyjdź ze schematów i niewspierających przekonań! Dołącz do programu Gotowa na Miłość, by w pełni połączyć się z sobą i wymarzonym mężczyzną.

tik tok

NIE ZWLEKAJ

Kolejna okazja za rok !

Otwórz się na miłość już teraz!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FAQ

WCIĄŻ CZUJESZ

niepewność?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile czasu dziennie potrzebuję poświęcić na kurs

Kurs wydaje się być intensywny, ale treści i materiały ułożone są w lekcjach tak, że nie powinny zająć Ci więcej, jak 20-30 min dziennie. W weekendy odpoczywasz lub możesz nadrobić materiały, których nie zdążyłaś przerobić w tygodniu. Dostęp do kursu otrzymujesz na 12 miesięcy. W tym czasie możesz wracać do wybranych lekcji i ćwiczeń, lub przejść kurs w całości dowolną ilość razy.

Jak szybko po zakupie otrzymam dostęp do kursu

Po dokonaniu płatności, w ciągu kilku dni otrzymasz – na wskazany przy zakupie adres mailowy – wiadomość z dostępem do platformy. Kurs rozpocznie się zgodnie ze wskazaną datą, chyba że jest w stałej sprzedaży. Wówczas dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast.

Czy jest możliwość płatności w ratach

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zapłacić całej kwoty od razu, a bardzo zależy Ci by wziąć udział w kursie to napisz do mnie wiadomość na kontakt@lovesencja.pl Możesz zapłacić w II a nawet III transzach !

Co gdy nie mogę wziąć udziały w spotkaniach na żywo?

Spotkanie Live na FB, będą na stałe zapisane w naszej zamkniętej grupie wsparcia, więc będziesz mogła obejrzeć je w dogodnym dla Ciebie czasie.

Sesje na Zoom „Miłosny Krąg” będą nagrane i wstawione na platformę kursową. Zachęcam Cię jednak byś znalazła czas dla spotkań na żywo w kręgu. To wyjątkowy czas, podczas którego tworzy się niesamowita przestrzeń wsparcia i procesu transformacji.

Jaką mam gwarancję, że po tym kursie znajdę miłość?

Ze swojej strony mogę zagwarantować Ci rzetelną wiedzę, narzędzie, praktyki informacje i wsparcie. Jednak wszystko w dużej mierze zależy od Ciebie. Twój wkład i zaangażowanie w proces zmiany będzie miał kluczowe znaczenie. Może być tak, że pomimo Twojego maksymalnego zaangażowania, wymarzony mężczyzna nie pojawi się od razu. Miłość przychodzi z czasem i wtedy, gdy obie strony są na nią gotowe. Z całego serca życzę Ci, byś odnalazła swojego wymarzonego partnera, jak najszybciej, ale jeśli tak się nie stanie to  zdobyta wiedza, narzędzia i zmiana jaką zyskasz biorąc udział w kursie, zostanie z Tobą na zawsze. 

Co jeśli będę niezadowolona z kursu?

Kurs „Gotowa na Miłość” jest opracowany moją autorską metodą, która jest wynikiem wielu lat szkoleń, praktyk i rozwoju osobistego oraz poprzedzona praktyką i doświadczeniem własnym oraz pracy z moimi klientkami. Nie znajdziesz w nim niczego, co nie ma podstaw naukowych, czy nie zostało wcześniej sprawdzone.

Zwrot kosztów za kurs nie jest możliwy, ponieważ jest to produkt online, gdzie dostęp do całego kursu, wszystkich treści i materiałów otrzymujesz z momentem jego rozpoczęcia.

Kurs przewidziany jest dla osób, które są zdecydowane i czują gotowość do pracy i zmiany nad sobą.

Jeśli nie jesteś pewna, czy ten kurs jest dla Ciebie chętnie z Tobą porozmawiam, by pomóc Ci w podjęciu decyzji. Napisz do mnie na kontakt@lovesencja.pl lub umów się na 30-min. bezpłatną sesję wstępną.

Lovesencja Madi© 2021 | Design by Evelina Leśniewska