Spędziłam trzy lata bez związku, aby odkryć miłość własną i zrozumieć prawa miłości romantycznej
HEJ, KOBIETO!

Wiem, jak trudno jest w miłości, gdy staramy się z całych sił, a rzeczy idą coraz gorzej i czujemy się coraz bardziej osamotnione i zrezygnowane.

Sama tego doświadczyłam, zanim poznałam mojego narzeczonego. Czas, w którym nie byłam w żadnym związku poświęciłam, na zgłębianiu, dzień po dniu, wiedzy o miłości partnerskiej i żeńskiej energii.Uczyłam się przeszło dziesięć lat od wybitnych specjalistów, nauczycieli duchowych i lightworker’ów, między innymi od amerykańskiej love life coach Rori Raye. Przeszłam także przez dziesiątki godzin terapii własnej – niekonwencjonalnej, jak i klasycznej. To co w miłości działa, a co nie, doświadczyłam i praktykowałam w trakcie wielu randek, które z czasem pozwoliły mi opracować praktyczny program otwierania się na miłość.

Nazywam się
Magdalena Woskowicz – Madi

Jestem kulturoznawcą, autorką kursów internetowych „Gotowa na miłość” i „Rytuały dla ciała”, instruktorką tańca oraz nauczycielką gimnastyki słowiańskiej. 

Poprzez pracę z ciałem, medytacje, afirmacja, a także techniki coachingowe i duchową transformację (metoda Self Inquire) pomagam kobietom wyleczyć zranione serca i odbudować poczucie własnej wartości, by stały się atrakcyjne i miały odwagę wejść w nowe relacje partnerskie.

Pracuję z kobietami, które pragną szczęśliwego związku z mężczyzną i jednocześnie chcą odnaleźć drogę do miłości własnej. Wiem, że to możliwe. Od kilku lat jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną moich marzeń. Niedawno zostałam też mamą małej Eleny.

MOJA HISTORIA

POZNaJ MNIE BLIŻEJ

0 Mnie

OPINIE

zobacz, co mówią moje klientki o pracy ze mną

och, ach!

„Polecam Madi jako miłosną przewodniczkę. Pomogła mi wyjść z bardzo trudnego rozstania po wyniszczającym związku z Narcyzem i zrozumieć procesy, które mną kierowały. Dzięki Madi weszłam w zdrowy i karmiący związek, świadomie i z szacunkiem, a przede wszystkim z dojrzałością i otwartością. Polecam Madi z całego serca.

~ Grażyna

„Już po kilku sesjach poczułam, że otwieram się na miłość. Madi cudownie mnie prowadzi. Delikatnie i z wyczuciem pomaga mi poznać siebie oraz usłyszeć moje pragnienia. Nie ma już lęku. Wyłączyłam też tryb walki. Za to jest lekkość i pewność, że moje życie miłosne będzie zgodne ze mną oraz z moimi autentycznymi pragnieniami. Z całego serca polecam Lovesencję.

~ Małgorzata

„Muszę przyznać, że „moc kobiecości” brzmiała dla mnie trochę jak utarty frazes. Dzięki Madi przekonałam się, że to jest prawda i magia jednocześnie. Przyszło uczucie ogromnej dumy z bycia kobietą. Madi pomaga nabrać pewności siebie, lepiej zrozumieć swoje ciało i jego potrzeby. Rozpalają się zmysły. Grzechem byłoby nie przenieść tego stanu do sypialni.

~ Greta
PRYWATNIE

MINI QUIZ

1. STATUS:

w szczęśliwym związku

2. NAJWAŻNIEJSZA ROLA:

Mama małej Eleny i 14-letniej Bianki

3. NAJWIĘKSZA PASJA:

Taniec!

Flamenco…

4. WYMARZONA RANDKA:

  Kolacja pod gwiazdami

5. ULUBIONY NAPÓJ:

Kawa, czarna!

6. OSOBA, KTÓRA MNIE INSPIRUJE:

Christine Hassler

7. JEDNA RADA DLA KOBIETY, KTÓRA SZUKA MIŁOŚCI:

Jesteś piękna, silna i odwaźna.
Uwierz w to!

8. MÓJ PARTNER JEST:

Najlepszym tatą i wspaniałym przyjacielem

MIŁOŚĆ PRZYCHODZI
gdy ODKRYWASZ W SWOIM SERCU. JESTEŚ MIŁOŚCIĄ,
jakiej
PRAGNIESZ

Pomogę Ci, czuć się piękniej i pewniej w swojej skórze i zainspiruję do bliskości, abyś mogła przyciągnąć właściwego partnera dla Ciebie. Wspólnie stworzymy plan do upragnionej miłości i rozwiejemy stare lęki oraz niewspierające ograniczenia, które stoją na Twojej drodze do szczęśliwego związku